escape vans logo
  • ESCAPE VANS
  • ESCAPE VANS

O ESCape vans

Dlaczego i dla kogo powstało Escape Vans?

Nasze zamiłowanie do podróży, długich spacerów i obcowania z naturą było zawsze obecne w naszym życiu. Wędrówki i wypady w plener dają wiele energii i są prawdziwą ucieczką od codziennego życia i rutyny. Taka forma wypoczynku ma na nas znakomity wpływ. Wierzymy, że możemy dzielić się tą ideą z innymi.

W połączeniu z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej pomysł na stworzenie Escape Vana nasuwa się niemal intuicyjnie. Bazując na własnych przeżyciach i mając na uwadze komfort klientów, opracowaliśmy projekt kampera, który miał zapewnić maksimum wrażeń i możliwości podczas długich wypraw. Dzięki profesjonalnie zaprojektowanej i wykonanej zabudowie oraz przemyślanym rozwiązaniom, możemy udać się gdziekolwiek, czując się jak w domu.

escape vans na mapie

Siedziba firmy

Wynajem i zwrot

Gdańsk

Gdańsk

Piaseczno

GDAŃSK

PIASECZNO

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu    e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Dziękujemy! Odezwiemy się do Ciebie wkrótce.